BUGÜN
İskoçya 2. Ligi
271 Peterhead
2-0 Albion Rovers
17:00 İlk Yarı : 2-0

272 Stirling Albion
2-2 Elgin City
17:00 İlk Yarı : 1-1

268 Annan Athletic
1-1 Queens Park
17:00 İlk Yarı : 0-0

270 Montrose
0-2 Clyde
17:00 İlk Yarı : 0-2

269 Berwick Rangers
1-0 East Stirling
17:00 İlk Yarı : 1-0

Avusturya Bundesliga Ligi
275 Austria Wien
3-1 Wolfsberger AC
17:30 İlk Yarı : 0-1

İskoçya 1. Ligi
266 Stenhousemuir
0-4 Rangers FC
17:00 İlk Yarı : 0-2

264 Ayr United
1-1 Dunfermline
17:00 İlk Yarı : 0-0

263 Airdrieonians
2-1 East Fife
17:00 İlk Yarı : 0-0

265 Forfar Athletic
0-2 Arbroath
17:00 İlk Yarı : 0-2

267 Stranraer
1-2 Brechin City
17:00 İlk Yarı : 1-1

İngiltere Konferans Ligi
248 Halifax
2-1 Macclesfield
17:00 İlk Yarı : 2-1

196 Welling
1-2 Luton
14:30 İlk Yarı : 0-1

191 Chester
0-0 Wrexham
14:00 İlk Yarı : 0-0

247 Forest Green
2-2 Woking
17:00 İlk Yarı : 1-0

249 Nuneaton
0-1 Barnet
17:00 İlk Yarı : 0-0

Almanya 3. Ligi
206 Holstein Kiel
0-0 Regensburg
15:00 İlk Yarı : 0-0

202 Burghausen
0-1 Hansa Rostock
15:00 İlk Yarı : 0-1

205 Hallescher FC
1-1 St.Kickers
15:00 İlk Yarı : 0-1

207 RB Leipzig
1-0 Darmstadt
15:00 İlk Yarı : 1-0

209 Wehen
1-0 Chemnitz
15:00 İlk Yarı : 1-0

204 Elversberg
1-1 FC Heidenheim
15:00 İlk Yarı : 1-0

208 Stuttgart II
3-2 Unterhaching
15:00 İlk Yarı : 0-0

203 Duisburg
1-0 Osnabruck
15:00 İlk Yarı : 0-0

Brezilya Serie B
177 Sampaio Corrêa
0-2 Parana
01:30 İlk Yarı : 0-0

178 Vila Nova
0-0 Luverdense
01:30 İlk Yarı : 0-0

180 Ponte Preta
1-1 Icasa
03:50 İlk Yarı : 0-1

Japonya J-1 Ligi
181 Vegalta Sendai
0-3 Sagan Tosu
08:00 İlk Yarı : 0-1

183 Kashima Antlers
2-3 Vissel Kobe
09:00 İlk Yarı : 1-1

185 FC Tokyo
2-0 Cerezo Osaka
10:00 İlk Yarı : 0-0

187 Urawa Reds
1-0 Kawasaki Frontale
11:00 İlk Yarı : 0-0

182 Tokushima Vortis
0-4 Shimizu S-Pulse
08:00 İlk Yarı : 0-2

184 Kashiwa
0-0 Yokohama Marinos
09:00 İlk Yarı : 0-0

186 Gamba Osaka
2-1 Omiya Ardija
10:00 İlk Yarı : 0-0

189 Ventforet Kofu
2-0 Nagoya
13:00 İlk Yarı : 1-0

Meksika Premier Ligi - Clausura
179 Morelia Monarcas
5-1 Cruz Azul
03:30 İlk Yarı : 3-1

Finlandiya Veikkausliiga
213 İnter Turku
2-1 SJK
16:00 İlk Yarı : 1-1

214 KuPS
1-4 Jaro
16:00 İlk Yarı : 0-2

212 Honka
1-2 MyPa Myllykoski
16:00 İlk Yarı : 1-1

216 Mariehamn
2-0 Rovaniemi
16:00 İlk Yarı : 0-0

215 Lahti
3-1 Helsinki
16:00 İlk Yarı : 3-1

217 VPS Vaasa
1-0 TPS Turku
16:00 İlk Yarı : 0-0

Rusya Premier Ligi
253 Anzhi Makhachkala
1-2 Zenit
17:00 İlk Yarı : 1-1

197 Lokomotiv Moskova
2-1 Terek
14:30 İlk Yarı : 0-1

188 Tom Tomsk
2-0 Krylya Sovietov
12:00 İlk Yarı : 2-0

İskoçya Şampiyonluk Ligi
258 Cowdenbeath
4-0 Livingston
17:00 İlk Yarı : 1-0

260 Falkirk
2-1 Raith Rovers
17:00 İlk Yarı : 2-1

262 Greenock Morton
1-0 Dundee
17:00 İlk Yarı : 0-0

261 Hamilton
2-1 Alloa Athletic
17:00 İlk Yarı : 1-0

259 Dumbarton
0-3 Queen of South
17:00 İlk Yarı : 0-1

İskoçya Premier Ligi
256 St Johnstone
2-0 Dundee United
17:00 İlk Yarı : 1-0

257 St Mirren
2-0 Hibernian
17:00 İlk Yarı : 2-0

255 Kilmarnock
1-2 Partick Thistle
17:00 İlk Yarı : 0-0

254 Hearts
2-0 Ross County
17:00 İlk Yarı : 0-0

200 Motherwell
3-3 Celtic
14:45 İlk Yarı : 2-1

Portekiz Süper Ligi
277 Pacos Ferreira
0-5 Nacional Madeira
18:00 İlk Yarı : 0-1

276 Maritimo
3-1 Academica
18:00 İlk Yarı : 2-0

İsveç Superettan Ligi
226 Ostersund
1-1 Husqvarna FF
16:00 İlk Yarı : 0-1

Çek 1. Ligi
235 Slovan Liberec
2-1 Slovacko
17:00 İlk Yarı : 0-1

236 Znojmo
0-4 Banik Ostrava
17:00 İlk Yarı : 0-2

Hırvatistan 1. Ligi
211 NK Zadar
0-1 NK Split
16:00 İlk Yarı : 0-1

Almanya Bundesliga 2. Ligi
193 Karlsruhe
3-2 Union Berlin
14:00 İlk Yarı : 0-0

192 1860 Münih
2-1 Arminia Bielefeld
14:00 İlk Yarı : 1-1

Macaristan 1. Ligi
210 Lombard Pápa
1-2 Gyor
15:00 İlk Yarı : 0-2

251 Paksi
0-0 Debrecen
17:00 İlk Yarı : 0-0

250 Kecskemeti TE
3-0 MTK Budapeşte
17:00 İlk Yarı : 2-0

Fransa Ligue 2
201 Caen
1-0 Auxerre
15:00 İlk Yarı : 0-0

Romanya Liga 1
252 FC Vaslui
8-1 Corona Braşov
17:00 İlk Yarı : 4-1

Ukrayna Premier Ligi
274 Shakhtar Donetsk
2-1 Metallurg Donetsk
17:00 İlk Yarı : 0-0

194 Hoverla Uzhhorod
1-2 Illichivets
14:00 İlk Yarı : 0-0

İngiltere 2. Ligi
246 Portsmouth
3-2 Bristol Rovers
17:00 İlk Yarı : 2-2

245 Burton
3-0 Hartlepool
17:00 İlk Yarı : 1-0

İngiltere Şampiyonluk Ligi
242 Middlesbrough
1-2 Millwall
17:00 İlk Yarı : 0-2

241 Barnsley
0-1 Leeds United
17:00 İlk Yarı : 0-1

244 Watford
3-1 Ipswich Town
17:00 İlk Yarı : 1-0

195 Leicester City
1-0 Queens Park Rangers
14:15 İlk Yarı : 0-0

243 Nottingham Forest
1-0 Birmingham
17:00 İlk Yarı : 1-0

İspanya La Liga
273 Osasuna
1-1 Valencia
17:00 İlk Yarı : 1-0

İtalya Serie A Ligi
222 Lazio
3-3 Torino
16:00 İlk Yarı : 1-0

218 Atalanta
1-2 Verona
16:00 İlk Yarı : 0-0

219 Catania
2-1 Sampdoria
16:00 İlk Yarı : 1-0

223 Milan
3-0 Livorno
16:00 İlk Yarı : 1-0

221 Genoa
1-2 Cagliari
16:00 İlk Yarı : 1-1

224 Parma
0-2 Inter
16:00 İlk Yarı : 0-0

225 Udinese
1-1 Napoli
16:00 İlk Yarı : 0-1

220 Chievo
0-1 Sassuolo
16:00 İlk Yarı : 0-1

Almanya Bundesliga Ligi
229 Augsburg
0-0 Hertha BSC Berlin
16:30 İlk Yarı : 0-0

230 Braunschweig
0-2 Bayern Münih
16:30 İlk Yarı : 0-0

233 Werder Bremen
3-1 Tsg Hoffenheim
16:30 İlk Yarı : 1-1

232 Freiburg
4-2 M'gladbach
16:30 İlk Yarı : 0-1

231 Borussia Dortmund
4-2 Mainz 05
16:30 İlk Yarı : 2-1

İngiltere Premier Ligi
199 Tottenham
3-1 Fulham
14:45 İlk Yarı : 1-1

238 Cardiff
1-1 Stoke
17:00 İlk Yarı : 0-1

239 Newcastle United
1-2 Swansea
17:00 İlk Yarı : 1-1

237 Aston Villa
0-0 Southampton
17:00 İlk Yarı : 0-0

240 West Ham
0-1 Crystal Palace
17:00 İlk Yarı : 0-0

Spor Toto Süper Lig
227 Akhisar Bld.Spor
2-2 Kayserispor
16:00 İlk Yarı : 2-0

190 Gaziantepspor
0-1 Gençlerbirliği
13:30 İlk Yarı : 0-0